Published On: 3 Korrik, 2017

Boston, makina godet kalimtarët në trotuar (Foto/Video)

Një makinë ka hyrë në trotuar duke lënduar disa persona në Bostin në afërsi të aeroportit ndërkombëtar Logan.

Policia shtetërore e Massachusetts tha se të paktën nëntë persona janë lënduar.

Gjendja e tyre nuk dihet.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...