Published On: 7 Tetor, 2016
Bota |

Bora befason Sarajevën, shkakton kaos në rrugë

Për shkak të borës së madhe që ka rënë në Rogoj të Bosnjë dhe Hercegovinës, rrugët janë bërë pothuajse të pakalueshme, derisa policia u bën thirrje qytetarëve të jenë të kujdesshëm në komutacion.

Mediat në Bosnje, raportojnë se gjatë enjtes mbrëma ka rënë borë në shumicën e vendeve malore, transmeton Telegrafi.

 Autoritetet e vendit kanë reaguar menjëherë duke nxjerrë në rrugë makineritë për pastrimin e borës, për të evituar ndonjë aksident të mundshëm trafiku.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...