Published On: 4 Gusht, 2017

Bonucci zbret për herë të parë në “San Siro”, kështu pritet nga tifozët (Video)

Bonucci është në “San Siro” për ta ndihmuar ekipin të arrijë gjëra të mëdha.

Para ndeshjes me Craiovan në Europa League, Leonardo Bonucci zbriti për herë të para tifozëve në “San Siro”.

Ai ishte në prani të transferimit tjetër të ri, Lucas Biglia,.

“Është një moment emocional”, tha Bonucci para tifozëve në “San Siro”.

“Tani dua të shijoj gjithçka dhe të ndihmoj ekipin të kualifikohet në raundin tjetër, edhe nëse jam në tribuna”, shtoi ai.

Bonucci dhe Lucas Biglia nuk janë përfshirë në skuadër për garat evropiane dhe për këtë duhet të presin ende përgjigjen e UEFA-s. /Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...