Published On: 25 Shtator, 2016

Bonucci kritikon Juventusin

Leonardo Bonucci ka kritikuar bashkëlojtarët e tij për paraqitjen ndaj Palermos

Juventusi mori tre pikë me shumë vështirësi në xhiron e gjashtë të Serie A, duke e mposhtur me rezultat minimal Palermon, ndeshje kjo që përfundoi 1:0.

Edhe përkundër fitores, mbrojtësi, Leonardo Bonucci, thotë se kjo nuk guxon t’i ndodhë më skuadrës së tij pasi në të kundërtën do të vuajnë gjatë sezonit.

“Duhet të përmirësohemi në të gjitha aspektet. Kemi bërë shumë gabime në këtë ndeshje. Duhet të jemi të vëmendshëm dhe të përmirësohemi sa më parë, pasi në të kundërtën gjërat do të komplikoheshin në të ardhmen”, ka thënë Bonucci pasi Juve fitoi me autogolin e Edoard Goldaniga.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...