Published On: 29 Shkurt, 2016

Bonucci: Do ta kërkojmë fitoren sërish të mërkurën

  • Leonardo Bonucci e ka përshkruar golin e tij në ndeshjen kundër Interit dhe ka thënë se Juventusi dëshiron të fitojë sërish të mërkurën.

Mbrojtësi e shënoi me vole golin e parë të Bianconerëve në fitoren prej 2-0 në kuadër të Serie A, ndërsa dy rivalët do të takohen sërish në mesjavë në ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

“Kur e pashë topin që vinte drejt meje, u përpoqa ta godas sa më fortë që mundja. Pata fat që e mbajta më ulët dhe nuk e godita Samir Handanovicin”.

“Tash duhet të vazhdojmë tutje dhe mendja jonë është te e mërkura, sepse përkundër se e kemi fituar ndeshjen e parë 3-0, Interi do të përpiqet ta fillojë fuqishëm”, ka deklaruar Bonucci për Mediaset Premium.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...