Published On: 24 Mars, 2016

Bombat që ju qarosën me bukurit e tyre sot, e ju tek këtu i shihni!

Rrjetet Sociale- Facebook dhe veçanërisht Instagrami i specializuar për fotografitë, tashmë thuajse në plotëni të tij është shëndërruar në platformë, ku femrat e bukura, shpalojnë fotografi pas fotografive format mbreslënëse të trupit të tyre.

Trupa të mrekullueshëm, gjinjë të bujshëm që janë gati për të pëlqitur, vithe të formësuara gati për shkundje, ju dalin para syve sa herë të hapni Instagramin, sa për të ja u bërë ditë më frymëzuese dhe njëkohësisht më të rënd.

Bota është e madhe dhe për ju thjeshtë është e pamundshme ti përcillni këto miliona vajza që paraqesin format çudibërëse të tyre në rrjete sociale.

JU humbni shumë nëse jeni meraklinjë, andaj ju duhet që për ju dikush të kontrolloj qindra e mijëra llogari dhe të sjellë për kënaqësin tuaj- ato më të mirat.

Gazeta Blic e bënë këtë punë për ju cdo ditë. Këtu i keni disa mbretresha të Instagramit që i identifikuam për ju.

Klikoni në tituj apo fotografi për ti shikuar në detaje fotografitë më shpërthyese të secilës. Kënaqësia ju garantohet.

5. Tianna Gregory është një yll jashtëzakonisht seksi i Instagramit.

4. Hafiia Mira shquhet si shqiptarja me të pasmet më seksi në planet…

3. Iryna Ivanova padyshim se është ndër modelet më seksi që do të shihni këtë javë…

2. Natalie Roser është modele nga Australia dhe ndiqet nga gati gjysmë milion njerëz…

1. Rosie Robinson është një biondinë tmerrësisht seksi e Instagramit…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...