Published On: 10 Maj, 2016

Bomba e Bashës: Fakte për implikimin e Tahirit në trafikun e drogës

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka bërë një postim të papritur pak minuta më parë në rrjetete sociale.

Kreu i PD-së njofton se ndodhet në Itali, nga ku ka lëshuar një deklaratë të papritur.

“Ne Rome me perfaqesuesit me te larte politike mbi gjendjen e rende te vendit dhe te nesermen Europiane te Shqiperise. Neser fakte te reja tronditese mbi implikimin e Tahirit dhe te emeruarve te tij ne kultivimin dhe trafikun e droges!”, – shkruante Basha në Fb.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...