Published On: 18 Gusht, 2016

Bolt fiton dhe tallet me kundërshtarin (Foto / Video)

Usain Bolt po e konfirmon edhe në ‘Rio 2016’ se është i pandalshme

Usain Bolt fitoi garën në 200 metra dhe u kualifikua për në finalen e madhe të kësaj gare.

Por, atleti nga Xhamajka derisa po kalonte vijën e cakut vendosi të bënte shaka me rivalin Andre De Grasse nga Kanadaja.

Ai vendosi të diskutonte me Grassen pasi e zbriti ritmin e vrapimit në 40 metrat e fundit kur e kishte të sigurt fitoren.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...