Published On: 12 Shkurt, 2016

Boksieri më i fortë në botë mbrohet nga truproja gjigante (Foto)

  • Ka shumë njerëz të famshëm të cilët nuk mund të dalin në publik pa një grup vullnetarësh të armatosur apo rojeve të shumta të sigurisë.

Por, boksieri më i fortë në botë, njeriu më i aftë në grushtimin e të tjerëve, si për çudi shoqërohet dhe mbrohet nga disa trupmëdhenj që duken si gjigantë.

Floyd Mayweather tani mburret se ka truprojën më të gjatë në botë. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...