Published On: 15 Prill, 2016
Bota |

Boingu zhduket në tym gjatë aterrimit (Video)

  • Një filmim dramatik ka kapur momentin kur një Boeing 737 pati një ulje tepër të rrezikshme.

Video tregon një avion pasagjerësh Blue Air që vinte nga Bukureshti dhe u ul në aeroportin e Birminghemit.

Zyrtarët e aeroporti thanë për MailOnline se rrota e avionit ishte e bllokuar brenda gjatë aterrimit, transmeton Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...