Published On: 18 Mars, 2016

Blushi pështyn Taulant Ballën: “Je ballist banal”

Akuzave të Taulant Ballës se ndryshe flet në parti dhe ndryshe në publik, Blushi i është përgjigjur se ‘në cdo parti ka edhe ballistë edhe partizanë dhë unë jam partizan. Këto janë banilitete që unë nuk jam mësuar ti komentoj”tha ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...