Published On: 5 Gusht, 2017

Blogeri i famshëm viziton Thethin, do befasoheni nga fjalët e tij, thotë se jemi më të mirë se… (Foto)

“Mendoj që fotot flasin vetë. Dita e 1-rë në Shqipëri dhe ky vend ma hoqi trurin. Duke filluar që nga mirësia e njerëzve deri tek malet e mrekullueshëm dhe luginat. Seriozisht që ky vend nuk njihet nga Europa Perëndimore? Dua të them që jam mirënjohës që është i fshehtë sepse është një parajsë e vërtetë dhe nuk ka asgjë mangët nga Alpet apo Pirenejet. Ishte një rrugë shumë e gjatë për të ardhur deri këtu por ia vlente me të vërtetë. Jam shumë i kënaqur që erdha në Shqipëri!”

Kështu shkruan një bloger i famshëm, i cili ka vendosur që për 5 muaj të vizitojë 17 shtet ndër të cilët bën pjesë edhe Shqipëria.

Në Instastory-in e tij ai ka publikuar foto të maleve, lugunave, shtëpijave dhe banorëve duke e shprehur në çdo postim që ka rënë në dashuri më Shqipërinë./shqiperiaime.al

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...