Published On: 14 Maj, 2016

Bllokohet trafiku në Tiranë, gruaja nxjerr gjoksin në mes të rrugës (Video+18)

Një grua ka habitur kalimtarët e rastit pranë kthesës së varrezave në Sharrë.

Ajo ka hequr trikon, duke dalë lakuriq në pjesën e sipërme të trupit.

Gruaja mbante trikon lart dhe është përpjekur të ndalonte shoferët kalimtarë, shkruan ‘Jeta osh qef’. Nuk dihet arsyeja e zhveshjes së gruas në këtë mënyrë, por ajo ka habitur kalimtarët, të cilët nuk kishin hasur më parë pamje të tilla në mes të rrugës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...