Published On: 30 Gusht, 2016

Blerta Deliu e dhjen

Deputetja e PDK-së Blerta Deliu ka reaguar ashpër pas aksionit të policisë dhe arrestimeve të VV-së. Ajo i ka quajtur këta të fundit fundërrina, të cilat fshihen pas petkut “Rugovian”. Ky është statusi i saj

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...