Published On: 27 Janar, 2016

Blero e “kërcënon” Afronën!(Foto)

  • Blero Muharremi është i njohur si tifoz i Barcelonës dhe padyshim se një nga të pëlqyerit e tij është edhe sulmuesi Luis Suarez.

Në ndërkohë, ai e ka shfrytëzuar të kaluarën e uruguaianit (kafshimin e lojtarëve në fushë) për ta “kërcënuar” të dashurën e tij.

“Do të të kafshoj si Suarezi”, i ka thënë Blero të dashurës së tij, Afrona Dika.

Postimi është shoqëruar me fotografinë e mëposhtme.

afrona

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...