Published On: 12 Prill, 2016

Blerand Stavileci ndahet nga gruaja, kjo është e dashura e tij e re (Foto)

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci është ndarë nga gruaja e tij me të cilën ka dy fëmijë. Indeksonline ka informacione të sigurta për ndarjen e çiftit që deri para pak vitesh shfaqeshin edhe në mediume si shumë të lumtur.

Nuk dihen ende arsyet e ndarjes së Blerandit me grua, por ajo që është e ditur ka të bëjë me lidhjen e re të ministrit.

 Stavileci është në lidhje me një vajzë të bukur e cila mirret me modelizëm.

Indeksonline ka siguruar një foto ku çifti i ri shihen së bashku në një nga lokalet e Prishtinës./Indeksonline/

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/video-per-kosoven-qe-po-cmend-serbet-ne-internet-dy-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/maqedonia-ne-flake-ne-prag-te-luftes-qytetare-foto-video/

http://www.shqiptari.eu/publikohet-video-incizimi-mes-ali-ahmetit-dhe-musa-xhaferrit-sadullahi-vret-njerez/

fff

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. diaspora shiptare thotë:

    more gazetar qa ja ndin kujt a o nda a ju ka da koka po shihet qe ky asht nifar lahperi shpifsi shpiuni o nda sepse i ka than vllau shkau edhe ky ne shiptarve na ka than qe mbi 1 apo dy thmi nuk guzojm ti lindim sepse ky mendon qe gjithnji do te jet deputet barem deri sa e ka thaqoviqin halitoviqin etjer keta mendojn qe gjithnji do ti shkoj kunglli mbi uj por ku fundosen ishalla se shpejti kan me mbet pa gra e pa thmi

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...