Published On: 17 Prill, 2016

Bleona seks me Van Damme, po me Dolph Lundgren çfarë do ndodhë?

Bleona Qereti ka joshur vëmendje të madhe pas deklaratave interesante në emisionin Zonë e Lirë.

Këngëtarja shqiptare pranoi se kishte pasur marrëdhënie intime me yllin e filmave aksion, Jean-Claude Van Damme, madje deklaroi se, seksi me të ishte më i miri që ka përjetuar ndonjëherë.

Ndërkohë, ajo tregoi se do të jetë për krah një tjetër ikone të aksionit në një film të ri.

Është fjala për ‘të fortin’ Dolph Lundgren dhe mbetet të shihet nëse raporti i këngëtares shqiptare do të jetë vetëm profesional apo mund të kalojë edhe në anën personale.

Bleona ka treguar se do të ketë një rol në projektin e ri të Lundgren dhe nuk ka dyshim se, ky është një tjetër hap i rëndësishëm në karrierën e saj profesionale, si aktore dhe këngëtare, pasi dalëngadalë ka depërtuar në botën e të famshmëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...