Published On: 9 Tetor, 2016

Bleona ja luan Ledri Vulajt, ja çfarë i shkruan në Instagram

Rekordmeni i pëlqimeve dhe komenteve në rrjete sociale nga ana e këngëtarëve shqiptarë meshkuj, Ledri Vula, sot ka marrë një kompliment interesant.

Në fotografinë e postuar nga Amerika, mes shumë komenteve ka spikatur edhe ai i këngëtares Bleona të cilës duket se i ka pëlqyer shumë imazhi i fundit.

‘Bukur baby’ – ka qenë komenti i Bleonës e cila paraprakisht, muaj më parë është parë tejet e afërt me mikun e saj të cilin edhe e konsideron si vëlla të vogël. /Prive/Telegrafi/

ledri22

bleonaaaledi22

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...