Published On: 9 Janar, 2017

Bleona i kërkon publikisht këngëtarit ta marrë në telefon (Foto)

Albert Stanaj këngëtari me origjinë shqiptare, i cili jeton në SHBA është duke fituar çdo ditë e më shumë famë.

Mesa duket ai gëzon edhe dashamirësinë dhe respektin e kolegëve  të tij. Në prej tyre është edhe këngëtarja Bleona Qereti, e cila në një foto të postuar nga këngëtari ka shkruar: “Zemër më telefono, po të nis numrin tim në Instagram.”

Nuk dihet përse këngëtarja ka zgjedhur këtë rrugë për të komunikuar me këngëtarin, duke e bërë publike kërkesën e saj./Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...