Published On: 21 Dhjetor, 2015

Blatter e Platini dënohen me tetë vjet përjashtim nga futbolli

Presidenti i FIFA-s, Sepp Blatter dhe ai i UEFA-s, Michel Platini janë suspenduar me tetë vjet nga të gjitha aktivitetet e futbollit, raporton BBC.

Dënimi hyn në fuqi menjëherë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...