Published On: 28 Korrik, 2016

Biznesmeni nga Berlini i ofron Kreshnik Spahiut 1 milion euro për Shqipërinë e Bashkuar Kuqezi

Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu duket se ka gjetur një donator të veçantë që do të kontribuojë për këtë forcë politike.

Bëhet fjalë për Hasip Lazamin dhe është pikërisht personi që shikoni në foto, krah Spahiut. Lazami sipas kreut të AK hedh 1 milion euro për Shqipërinë e Bashkuar.

“Hasip Lazami. Biznesmeni nga Berlini që hedh 1 milion euro vetëm për ta parë 24 orë Shqipërinë e Bashkuar Kuqezi dhe pa Qeveri komuniste”, shkruan kreu i AK-së në profilin zyrtar në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...