Published On: 21 Dhjetor, 2015

Biznesmeni 66-vjeçar poston foton me të dashurën e re, ja çfarë ndodh më pas

Një biznesmen e gjeti veten në mes të një furtune me humor online pasi postoi një foto me të dashurën e re.

Biznesmeni britanik, Duncan Bannatyne, 66 vjeç, postoi një foto me të dashurën Nigora Ëhitehorn, 31 vjeç më të re.

Multimilioneri shkroi në foto: “Mirëmëngjes. Kalofshi një ditë sa më të bukur sot. Unë për vete e di që do ia kaloj mirë”.

Kaq u desh dhe rrjeti u mbush me meme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...