Published On: 21 Maj, 2016

Bisedat tronditëse erotike të adoleshentëve shqiptarë

Biseda të forta erotike midis adoleshentëve kanë mbërritur në redaksinë e Jetashoshqef.al. Përmbajtja e tyre është shumë e fortë madje edhe e “ndyrë”.

Por, sapo sheh biseda të tilla e kupton që vajzës në fjalë i kanë vjedhur Facebook-un.

Kjo është “hakmarrja” e hidhur që adoleshentët kanë zgjedhur t’i bëjnë njëri-tjetrit në rastet kur “urrehen”.

Ky nuk është rasti i parë dhe as i vetmi.

Ka shumë adoleshentë që vuajnë psikologjikisht degjenerimin që u vjen në rrjetet sociale nga bashkëmoshatarët.

Degjenerim ky që i ka futur jo pak herë në depresion.

Publikimi i këtyre fotove është një denoncim ndaj këtij fenomeni për ta goditur fort atë, pasi këta djem dhe vajza që nëpërmjet profileve të rreme në Facebook degjenerojnë njëri-tjetrit nesër do të jenë “pjata” që e ardhmja i servir këtij vendi.

Na pret një ardhme që po e rrisim vetë. /JOQ/biseda

qq-1

qqq1-1

qqq2-1

qqq3-1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...