Published On: 28 Mars, 2016

Biseda erotike e transkiptuar mes Ermira Mehmetit dhe Musa Xhaferit

Gazetari maqedonas Bozhinovski, ka publikuar një video-hotline mes deputetes së BDI-së, Ermira Mehmetit dhe zëvendëskryeministrit të Maqedonisë, Musa Xhaferi, anëtar i së njëjtës parti.

Më poshtë biseda e transkiptuar:

Ermira: Allo.
Xhaferi Allo.
Ermira: Po.
Xhaferi: Çka je… T’ka nxon gjumi a?
Ermira: Aahhh?
Xhaferi: T’ka nxon gjumi?
Ermira: Jo, m’ka nxon përfundi.
Xhaferi: Auuu!
Ermira: Ëëëë.
Xhaferi: Qënro.
Ermira: A?
Xhaferi: A po mun qënron?
Ermira: Jo valla, hiqq.
Xhaferi: Jo a?
Ermira: Jo.
Xhaferi: Me siguri t’ka shpu me naksen.
Ermra: Po, m’ka shkpu, m’ka shpu.
Xhaferi: Po a?
Ermira: Emmmm.
Xhaferi: Edhe?
Ermira: Ahhhh?
Xhaferi: Edhe, pshtove?
Ermira: Jo, hala s’kam pshtu.
Xhaferi: Pse moj?
Ermira: Ahhhh?
Xhaferi: Kputja krejt. A di çka?
Ermira: Hë.
Xhaferi: Duhesh me ia mposht pallën, me ia pushtue.
Ermira: Offff… Ja ha krejt.
Xhaferi: Eh, qështu kallo.
Ermira: Ja ha krejt.
Xhaferi: Qështu… pushtoja.
Ermira: Po.
Xhaferi: Armët i ki të forta me ia pushtu, ta kajsha nanën.
Ermira: Ngulja.
Xhaferi: Po.
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: Veq duhet me zgjedh ku.
Ermira: Ahhh?
Xhaferi: Me zgjedh ku.
Ermira: Përpara… përpara se duhet me ia dhon farat.
Xhaferi: Mo ku e don kshtu përpara masanej?
Ermira: Ti e din.
Xhaferi: Po a?
Ermira: Palen ku duhet me e qu.
Xhaferi: Po ama para se me bo.
Ermira: Aaaa?
Xhaferi: Paraprakisht ku e don?
Ermira: Paraprakisht e don mrapa.
Xhaferi: Po a?
Ermira: Uhhhhh.
Xhaferi: Ç’the ashtu?
Ermira: Boll mirë.
Xhaferi: Po je bo gati?
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: Mir ia ka bo.
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: Mire ia ka booo.
Ermira: Po de po.
Xhaferi: Ti duhesh me ia rras krejt.
Ermira: Uhu.
Xaferi: Me t’mrros krejt me qa krejt.
Ermira: Uhhhëë.
Xhaferi: Me ia qa krejt.
Ermira: Po.
Xhaferi: Qashtu me ja qa krejt.
Ermira: Ëëë.
Xhaferi: Me pallu krejt.
Ermira: Ëhë.
Xhaferi: Me shky krejt.
Ermira: Ëhë.
Xhaferi: A?
Ermira: Po a.
Xhaferi: Me e punu.
Ermira: Oooowww.
Xhaferi: Me punu krejt.
Ermira: Ooowww.
Xhaferi: Hë.
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: Qështu, me ia derdh krejt qështu.
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: More vesh a jo?
Ermira: Jo.
Xhaferi: Çka?
Ermira: S’mora vesh kurrgjo.
Xhaferi: Pun ondrre thuj osht.
Ermira: Ahhh?
Xhaferi: Andërr.
Ermira: O sa mirë e punon breeee.
Xhaferi: Uuuu.
Ermira: Sa mirë e punon bree.
Xhaferi: Duhet, duhet, e meriton o idiot, a more vesh a jo?
Ermira: Ja po po.
Xhaferi: A?
Ermira: Sa mir e punonin.
Xhaferi: E meriton.
Ermira: Oww bre.
Xhaferi: E meriton, ë?
Ermira: Shyqyr që e punon qshtu.
Xhaferi: Shyqyr, qe e meriton.
Ermira: Ë.
Xhaferi: Hajt se ika, ma shkrun qat pyta t’fundit.
Ermira: Ani?
Xhaferi: Vij t’hanen kshtu, mos ma rrudh, origjinal, krejt kshtu tej për tej.
Ermira: Ehe.
Xhaferi: Ajo është veq a?
Ermira: Duhet negociata, t’ka lon mendja?
Xhaferi: Jo jo, kështu mos ma rrudh, le atë muhabet, mos ma rrudh. Amo për momentin njeriu s’di ku shkon.
Ermira: Ashtu është.
Xhaferi: Çka nuk mendon.
Ermira: Nuk din ku shkon.
Xhaferi: Ashtu ashtu është, ta shtojmë porosinë.
Ermira: Hajt.
Xhaferi: Hajt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...