Published On: 17 Prill, 2016

Biseda erotike/ Ermira Mehmeti: Ja ofertat që më bënë para publikimit (Video)

Deputetja e BDI-së në Maqedoni, Ermira Mehmeti rrëfen në një intervistë në emisionin “me shukin” në gazeta Express ofertat që i kanë ardhur për të mos publikuar bisedën erotike me zv.kryeministrin Musa Xhaferri.

Ajo thotë se e gjithë biseda është e montuar dhe se qëllimi ishte për ta goditur politikisht.

“Ajo lloj afere është montuar diku që të më bëjë mua të them se nuk do kandidohem më. Unë kisha paralajmërime se po përgatitet një sajesë e tillë që në vjeshtën e kaluar. Shantazhet u konkretizuan diku nga fillimi i vitit dhe disa javë para se të shpërthente, individë shqiptarë më erdhën me oferta për të më ndihmuar”,- tregon Ermira Mehmeti.

PJESË TË AUDIO­BISEDËS SË PËRGJUAR

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Armët i ki të forta me ja pushtu, ta kajsha nanën.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Ngulja.

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Po.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Ahhh…

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Veq duhet me zgjedh ku.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Ahhh…

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Me zgjedh ku.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Përpara… Përpara se duhet me ja dhon farat.

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Mo ku e don kshtu përpara masanej.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Ti e din.

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Po a…

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Pa… ku duhet me e qu.

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Po ama para se me bo.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Aaaa…

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Paraprakisht ku e don.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Paraprakisht e don mrapa.

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Poa…

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Uhhhhh…

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Ç’the ashtu.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Boll mirë.

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Po, je bo gati?

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Ahhh…

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Mir ja ka bo.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Ahhh…

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Mire ja ka booo…

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Po de po.

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Ti duhesh e ja rras krejt.

Zëri që supozohet të jetë i Ermira Mehmetit: Uhu…

Zëri që supozohet të jetë i Musa Xhaferit: Me tmrros krejt me qa krejt…

 

BOMBE E RE!! — Demaskohet Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin, bisede eksplicite, 18+ !!!

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/e-bija-e-komandantit-o-ali-ahmeti-ti-sje-asgje-pos-udbash-e-gjyshi-yt-e-arrestonte-hasan-prishtinen/

http://www.shqiptari.eu/skandal-trishtues-erotik-ermira-mehmeti-me-musa-xhaferi-ia-ha-krejt-ngulja-incizim-18/

http://www.shqiptari.eu/pse-milaim-zeka-e-don-arrestimin-e-azem-syles/

http://www.shqiptari.eu/qeveria-bukoshi-ua-ndali-ushtarakeve-pagesat-nuk-ia-hiqte-me-as-shpenzimet-e-kosova-ishte-ne-lufte/

Ja incizimi:

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...