Published On: 28 Mars, 2016

Biseda erotike e transkiptuar mes Ermira Mehmetit dhe Musa Xhaferit

Gazetari maqedonas Bozhinovski, ka publikuar një video-hotline mes deputetes së BDI-së, Ermira Mehmetit dhe zëvendëskryeministrit të Maqedonisë, Musa Xhaferi, anëtar i së njëjtës parti.

 

LEXONI EDHE KETO: 

http://www.shqiptari.eu/o-tradhtar-o-kurvar-shporruni-nga-atdheu-turp-turp/

http://www.shqiptari.eu/tronditi-greqine-deputeti-i-syriza-shteti-yne-perbehet-nga-dy-popuj-greket-dhe-shqiptaret-arvanitet-video/

http://www.shqiptari.eu/qeveria-e-maqedonise-i-ka-shpallur-lufte-kesaj-video-don-ta-zhduk-video/

http://www.shqiptari.eu/tmerrues-okb-ja-kishte-fshehur-raportin-kanceri-dhe-leukomia-ne-kosove-nga-uraniumi-i-varferuar/

Më poshtë biseda e transkiptuar:

Ermira: Allo.
Xhaferi Allo.
Ermira: Po.
Xhaferi: Çka je… T’ka nxon gjumi a?
Ermira: Aahhh?
Xhaferi: T’ka nxon gjumi?
Ermira: Jo, m’ka nxon përfundi.
Xhaferi: Auuu!
Ermira: Ëëëë.
Xhaferi: Qënro.
Ermira: A?
Xhaferi: A po mun qënron?
Ermira: Jo valla, hiqq.
Xhaferi: Jo a?
Ermira: Jo.
Xhaferi: Me siguri t’ka shpu me naksen.
Ermra: Po, m’ka shkpu, m’ka shpu.
Xhaferi: Po a?
Ermira: Emmmm.
Xhaferi: Edhe?
Ermira: Ahhhh?
Xhaferi: Edhe, pshtove?
Ermira: Jo, hala s’kam pshtu.
Xhaferi: Pse moj?
Ermira: Ahhhh?
Xhaferi: Kputja krejt. A di çka?
Ermira: Hë.
Xhaferi: Duhesh me ia mposht pallën, me ia pushtue.
Ermira: Offff… Ja ha krejt.
Xhaferi: Eh, qështu kallo.
Ermira: Ja ha krejt.
Xhaferi: Qështu… pushtoja.
Ermira: Po.
Xhaferi: Armët i ki të forta me ia pushtu, ta kajsha nanën.
Ermira: Ngulja.
Xhaferi: Po.
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: Veq duhet me zgjedh ku.
Ermira: Ahhh?
Xhaferi: Me zgjedh ku.
Ermira: Përpara… përpara se duhet me ia dhon farat.
Xhaferi: Mo ku e don kshtu përpara masanej?
Ermira: Ti e din.
Xhaferi: Po a?
Ermira: Palen ku duhet me e qu.
Xhaferi: Po ama para se me bo.
Ermira: Aaaa?
Xhaferi: Paraprakisht ku e don?
Ermira: Paraprakisht e don mrapa.
Xhaferi: Po a?
Ermira: Uhhhhh.
Xhaferi: Ç’the ashtu?
Ermira: Boll mirë.
Xhaferi: Po je bo gati?
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: Mir ia ka bo.
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: Mire ia ka booo.
Ermira: Po de po.
Xhaferi: Ti duhesh me ia rras krejt.
Ermira: Uhu.
Xaferi: Me t’mrros krejt me qa krejt.
Ermira: Uhhhëë.
Xhaferi: Me ia qa krejt.
Ermira: Po.
Xhaferi: Qashtu me ja qa krejt.
Ermira: Ëëë.
Xhaferi: Me pallu krejt.
Ermira: Ëhë.
Xhaferi: Me shky krejt.
Ermira: Ëhë.
Xhaferi: A?
Ermira: Po a.
Xhaferi: Me e punu.
Ermira: Oooowww.
Xhaferi: Me punu krejt.
Ermira: Ooowww.
Xhaferi: Hë.
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: Qështu, me ia derdh krejt qështu.
Ermira: Ahhh.
Xhaferi: More vesh a jo?
Ermira: Jo.
Xhaferi: Çka?
Ermira: S’mora vesh kurrgjo.
Xhaferi: Pun ondrre thuj osht.
Ermira: Ahhh?
Xhaferi: Andërr.
Ermira: O sa mirë e punon breeee.
Xhaferi: Uuuu.
Ermira: Sa mirë e punon bree.
Xhaferi: Duhet, duhet, e meriton o idiot, a more vesh a jo?
Ermira: Ja po po.
Xhaferi: A?
Ermira: Sa mir e punonin.
Xhaferi: E meriton.
Ermira: Oww bre.
Xhaferi: E meriton, ë?
Ermira: Shyqyr që e punon qshtu.
Xhaferi: Shyqyr, qe e meriton.
Ermira: Ë.
Xhaferi: Hajt se ika, ma shkrun qat pyta t’fundit.
Ermira: Ani?
Xhaferi: Vij t’hanen kshtu, mos ma rrudh, origjinal, krejt kshtu tej për tej.
Ermira: Ehe.
Xhaferi: Ajo është veq a?
Ermira: Duhet negociata, t’ka lon mendja?
Xhaferi: Jo jo, kështu mos ma rrudh, le atë muhabet, mos ma rrudh. Amo për momentin njeriu s’di ku shkon.
Ermira: Ashtu është.
Xhaferi: Çka nuk mendon.
Ermira: Nuk din ku shkon.
Xhaferi: Ashtu ashtu është, ta shtojmë porosinë.
Ermira: Hajt.
Xhaferi: Hajt.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. ilmi thotë:

    Nuk eshte krim nese ka flirte, krim eshte nese keto flirte pedoren per flirte. Duhen ndare dhe mirekuptuar gjerat, nuk eshte keq nese kerkohet dashuri pavaresisht kendveshtrimit dhe pergjegjshmerise reciproke, keq eshte marrja persiper e gjykimit. Askush nuk ka te drejte te gjykoje dhe para gjykoje rrethanat e njerit apo tjetrit ne nje vend, ne nje rrethane apo ne nje humbje drejtpeshimi. Po une pyes cila eshte pasoja qe njerezit shajne pergojojne, apo dhe lepihen, se kane frike te lindi nje jete e re?, apo vetem serbet e greket apo kushdo tjeter kane te drejte te shumohen, po ne jo?!. Problemi eshte te fjalia e pare dhe pike.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...