Published On: 17 Janar, 2016

Bilall Sherifi i Nisma’s, solidarizohet me Lushtakun (Foto)

  • Bilall Sherifi nga radhët e Nismës për Kosovën, me anë të një postimi në Facebook, ka treguar përkrahjen e tij për Sami Lushtakun, kryetar i Skenderajt nga radhët e PDK-së, që është i burgosur

Në fakt, ai ka shpërndarë një fotografi të djalit të Sami Lushtakut, Mërgimit, shkruan lajmi.net.

Në fotografi tregohet përkrahja e shumë personave për Lushtakun dhe kundërshtimin e tyre ndaj trajtimit që EULEX-i po i bën atij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...