Published On: 17 Gusht, 2017

Bie shi i rrëmbyeshëm në Mitrovicë (FOTO)

Në orët e paraditës së sotme Komuna e Mitrovicës është përfshirë nga një shi i rrëmbyeshëm.

Bazuar në pamjet që ka arritur t’i sigurojë “Gazeta Blic” rrugët e qytetit janë të vërshuara nga shiu.

Të premten dhe të shtunën pritet të arrijnë temperaturat deri në 33 gradë Celsius, ndërsa të dielën pritet të ulet temperatura.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...