Published On: 17 Gusht, 2016

Biden: S’keni mik më të mirë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Zv. Presidenti amerikan, Joe Biden në konferencë për media bashkë me Presidentin Hashim Thaçi ka thënë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë qenë gjithmonë pranë Kosovës, që kur vendi shpalli pavarësinë.

 “Kosova nuk ka mik më të mirë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës”, ka thënë Biden, duke shtuar se SHBA’ja ka qenë dhe do të jetë pranë Kosovës në rrugën e saj euroatlantike

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...