Published On: 17 Gusht, 2016

Biden: Ky është një moment i ëmbël dhe i hidhur, isha këtu me djalin tim para disa vitesh

Në fjalimin e ceremonisë së përurimit të rrugës që tani do ta mbajë emrin “Beau Biden” – djalit të ndjerë të Joe Biden, zv. Presidentit amerikan u shpreh i kënaqur për përurimin e rrugës në emër të djalit të tij të ndjerë, Beau Biden.

“Ky është një momenti i ëmbël, por edhe i hidhur, pasi po këtu në këtë vend isha me Beau para disa viteve”, ka thënë Biden, duke shtuar se familja Biden është e kënaqur me këtë vendim./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...