Published On: 17 Gusht, 2016

Biden kompliment Jahjagës: Po dukeni shumë bukur

Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden mori pjesë në ceremoninë e përurimit të rrugës ‘Beau Biden’, në magjistralen Ferizaj-Gjilan.

Biden para të pranishmëve dhe liderëve shtetërorë nuk harroi ta përshëndet në mënyrë speciale ish- presidenten Atifete Jahjaga.

“Ish- presidentja Jahjaga po dukeni shumë bukur, dhe mund të ju them se ajo po duket më bukur se të gjithë ju këtu”, ka thënë Biden. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...