Published On: 29 Prill, 2016

Besë, ku po pinë cigare?

Deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxherit, duket që nuk i pritet kur është fjalë për të konsumuar duhan.

Siç mund të shihni në foto, ajo nxjerr cigaren edhe në seancën e Kuvendit të Kosovës. Megjithatë, nuk dihet se ku e ka konsumuar.

Në fillim të kësaj jave në objektin e Kuvendit të Kosovës, është lëshuar alarmi, që sipas sigurimit, ndodhë shpesh dhe vjen pasi konsumohet duhan në tualet. /KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...