Published On: 1 Shtator, 2016

Besa Gaxherri e bën për “pesë pare” Kadri Veselin!

Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri pasi e mori fjalën pasi ia dha kryetari i Kuvendit, ajo e akuzoi Veselin se nuk po e njeh Rregulloren e Punës së Kuvendit.

“Unë jam deputete e Kuvendit të Kosovës, dhe e njoh mirë Rregulloren e Punës së Kuvendit. Dhe ju duhet ta dini z. kryetar”, ka thënë ajo, raporton Gazeta Blic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...