Published On: 31 Maj, 2016

Berisha tjetër foto me hashashin e ‘Saje Qorrit’

Një ditë pas replikave për kultivimin e drogës në vend, ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër foto denoncuese kundër ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

“Ne arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit ne luginen Luftinjes!”- shkruan Berisha krah fotos që ka postuar në profilin e tij në FB.

arat

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...