Published On: 21 Shtator, 2017

Berisha tallet me aksionin në Elbasan: Arrestojnë endacakët, darkojnë me bandën e Ramës dhe Don Lalës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas njoftimit të policisë se janë ndaluar 27 vetë nga operacioni policor në Elbasan, për të zbuluar kush goditi makinën e zv.drejtorit të policisë.

“Aksion spektakolar policor ne Elbasan, i drejtuar nga vete Çako i droges! Me banden e Rames dhe Don Lales darkojne, ama arrestojne 27 endacake! Bravo, bravo e qetesuan Elbasanin!”, shkruan me ironi në Fb, ish-Kryeministri.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...