Published On: 1 Shkurt, 2016

Berisha: Tahiri dhe Emiljano po përgatisin atentatin e rradhës

Levizjet e reja ne polici te Saje qorrit, nen diktatin e Milit te Partise!!
Te dashur miq, burime nga Policia e Shtetit informojne se Saje qorri po pregatit keto dite, per te forcuar dhe konsoliduar klanin kriminal te tij dhe Milit te Partise ne kupolen e policise, disa ndryshime ne nivelin e larte, te cilat synojne shtrirjen e kontrollit ne te gjithe strukturen e policise.
Ai do emeroje Ervin Hodjen nga Drejtor Policie ne Tirane si Drejtues te Departamentit te Kufirit.
Perlat Cullhaijn, komisarin me 3.2 milione euro ne banka do ta sjelli nga Drejtor Policie ne Durres si Drejtues i Policise se Tiranes, Ermal Mucen nga zv.Drejtor ne Tirane do ta emeroje Drejtues te Policise te Vlores dhe Jaeld Celen nga Vlora do ta sjelli Drejtues Policie ne Durres.
Te kater keta punonjes policie, sipas burimeve te SHKB, jane te evidentuar per lidhje te forta kriminale te Emiljano Shullazit dhe grupeve kriminale te trafikut droges te Vlores, Durresit, dhe Gjirokastres si dhe lidhje krahinore nga Gjirokastra dhe Tepelena.
Ne komisariatin e Librazhdit, per te hapur korridorin e drogerave te forta nga Qaf Thana, eshte shkrire prej kohesh njesia antidroge dhe tani do hiqet dhe pozicioni i shefit te antikrimit.
Rama ka dhene driten jeshile per skemen e ndryshimeve ne kupolen e policise, te pergatitur nga Mili dhe Saje qorri i tij. sb

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...