Published On: 30 Maj, 2016

Berisha sot ne “Tonight Ilva Tare”, pritet publikimi i video-skandalit “Shukriu 2” (Video)

Ish-kryeministri Sali Berisha do te jete sot i ftuar per here te pare ne studion e Tonight Ilva Tare ne Ora News.

Sipas asaj qe meson Opozita.com, lideri historik i se djathtes pritet te publikoje sot fakte te reja dhe te forta kunder qeverise dhe madje mund te nxjerre per here te pare video-skandalin “Shukriu 2”, i cili lidhet me Ministrin e Brendshem Saimir Tahiri.

Emisioni starton ne ora 21:00. /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...