Published On: 17 Shkurt, 2016

Berisha shpallet lojtar i muajit janar (Video)

  • Besart Berisha është shpallur lojtar i muajit janar në Australi.

Sulmuesi shqiptar ka realizuar pesë gola në pesë ndeshja dhe kjo i ka ndihmuar atij që të fitojë çmimin e lojtarit të muajit me ekipin e tij Melbourne Victory.

Besart Berisha ka shënuar deri më tani 14 gola dhe është në pozitën e dytë në ranglistën e top-shënuesve.

Sulmuesi që dikur ishte pjesë e Shqipërisë, është refuzuar nga Gianni de Biasi për të qenë pjesë e Kampionatit Evropian. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...