Published On: 23 Gusht, 2016

Berisha: Rama, urrejtje biologjike dhe patologjike për Veriun

“Qytetari dixhital denoncon:

Urrejtjen aterore antikombetare te Edvin Kristaq Rames per Veriun e Shqiperise, qe ai konstaton vetem duke ndjekur FB e tij!

Me kete rate dua i them qytetarit dixhital, z. E.Z se kjo urrejtje patologjike qe ju keni konstatuar vetem duke lexuar FB e tij eshte vetem maja e ajsbergut e urrejtjes per vdekje te tij dhe ka vetem nje shpjegim; eshte trashegimi politike dhe biologjike e bllokmeneve, pinjoll i te cileve eshte Edvin Kristaq Rama. Kjo urrejtje perfshin Veriun, Kosoven, trojet e tjera shqiptare qe konsideroheshin armike, titiste nga Enver Hoxha dhe bllokmenet e tjere xhelat te vertet te shqiptareve. Kete urrejtje ai e ka shprehur ne te gjitha format dhe menyrat nga teoria raciste e ulet se ata, verioret jane kriminel ndaj dhe ai zgjedh kriminele si Frroket, Nokat, Prenget per t’i perfaqesuar ata, ose u nderpret atyre te gjitha investimet dhe ju mbyll shkollat e larta apo i vendos ne gjoks çelesin e arte te Tiranes, sic beri me Bregoviç, si per te thene se vlereson hymnet e tij kushtuar xhelateve te shqiptareve te Kosoves! Sb”.

“Z. Berisha Mirembrema!

Tani ne mbremje nderkohe qe isha online ne Facebook e vizitova per kuriozitet faqen e Edi Rames ne FB, (nuk e mbaj mend diten kur kam vizitu faqen e tije se e di c’fare maskarai eshte ai), por nejse, ajo çka dua te ndaje me ty eshte ajo ç’fare pashe ne faqen e Kryeministrit te Shqiperise ku ai kishte postuar vazhdimisht poste riparimet urbane te disa qyteteve dhe ajo çka vura re ishte se keto qytete ishin pothuajse te gjitha qytetet e Jugut duke nisur nga Tirana deri ne Sarande, (1-Voskopoje, 2-Ura Vajgurore, 3-Lushnje, 4-Korce, 5-Fier , 6-Vlore, 7-Himare, 8-Sarande, 9-Elbasan, 10-Kavaje, 11-Tepelen, 12-Divjake, 13-Berat). Dhe nga veriu kishte nxjerrur vetem Malsine e Madhe ku PS ka fituar ne zgjedhjet e kaluara! Me larte ju kam derguar fotot e çdo postimi ju ftoj ti shikoni, çdo postim eshte njeri pas tjetrit me dite dhe ore!

Po ça behet kshu mor burr po kaq i paftyre paska qen ky legen! E kan harru veriun krejt qe egziston, qe esht edhe ajo pjes e Shqiperise, Veriu keshtu si e ka nisur ky me mire te bashkohet me Kosoven ose te dali republike me veti se keta po e lejne ne meshire te fatit! Ky eshte nje skandal dhe duhet publikuar mendoj! Ju pershendes nga larg Z. Berisha! Me shume respekt per ju E Z 😊”.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Kopani thotë:

    Ky berishe ky Intrigant , Percares I Jugut me Veriun , Ky Anti shqiptar i lig e djallezor ne gen e ne shtirt , ky vrastar i cili veshi ne zi gjithe vendin dhe jo me pak Veriun , Vend lindjen e ketij pjelle monstruoze ? guxon te akuzoje Qytetarin Edi dhe Kristaq Ramen te cilet me punen dhe vepren e tyre kne bere e bejne me te miren per Shqiperine dhe popullin , bij te denje te cilit i perkasin .PO KY Kafshe Komunist e Agjent i Sherbimeve te huaja 24 Karad kujt ja shet keto pafytyresite e neveriteshme per gjithe shqiptaret , Rron Bleta ne maje te Malit , Rron dhe ky ne Bythe te Gomarit .

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...