Published On: 21 Mars, 2016

Berisha: Rama ka mbaruar, Tahiri dhe Veliaj po luftojnë për vendin e tij

  • Ish kryeministri Berisha, ka komentuar përsëri zhvillimet e fundit që po ndodhin në Partinë Socialiste.

Ai, në një status në Facebook, ka shkruar se Erion Veliaj dhe Saimir Tahiri po luftojnë me njëri-tjetrin për tu bërë kryetar partie sepse e konsiderojnë Ramën të mbaruar.

Ja stausi i plotë i Berishës në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...