Published On: 23 Tetor, 2016

Berisha publikon poezinë e censuruar për Ramën

Në internet qarkullon prej pak ditësh një poezi që i thur lavde kryeministrit dhe kreut të PS, Edi Ramës. Por ish –kryeministri Berisha ka bërë publike një tjetër poezi, të cilën ai thotë se Ramës ia ka dedikuar populli, por Rama e ka censuruar për shkak të përmbajtjes.

“Nuk i thur vetem Edvini poezi vehtes se tij, por ate e kujton me nje poezi edhe poeti popullor, te cilen ja kishte nisur atij, por qe ai ia kishte censuruar. Ketu me poshte keni tekstin origjinal”, shkruan Berisha.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...