Published On: 21 Gusht, 2016

Berisha për Veliajn: Më vrasës se sa vrasësi që mbrohet nga Edi Rama

Pak ditë pas vdekjes së 17 vjeçarit në landfillin e Sharrës, ish kryeministri Sali Berisha akuzion si përgjegjës kreun e bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn si dhe atë të firmës që ka në mbikëqyrje këtë landfill.

“Pasi ndanë paratë e buxhetit me firmën qe vrau Arditin 17 vjeçar dhe e groposi ne plehrat e Sharres, Erion Veliaj pushon nga puna dy gazetare qe hetuan vrasjen e Arditit nga firma e ortakut te tij ne vjedhje dhe ne krim. Ky është më vrasës se sa vrasësi qe mbrohet nga Edi Rama si kryetar i Partise se tij per Peqinin! Sb”, shkruan Berisha në profilin e tij në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...