Published On: 14 Shkurt, 2016

Berisha: Mos u bën psikopat, Shpend Ahmeti!

  • Mos u bën psikopat, Shpend Ahmeti!

kimeteja

Shkruan: Kimete Berisha
Vendose flamurin e shtetit të Kosovës në sheshin Nënë Tereza!

Duhet të jesh psikopat, arrogant, pa ndjenja e pa ndërgjegje që e mohon flamurin shtetëror dhe festën e pavarësisë së Kosovës!

Lëre ti Ramushin.
Ai kujton se me dy mëhalla të Deçanit kur do e ndez një luftë qytetare.
Plus (prej se i ka marrë një palë tespih dhuratë) i ka çmistuar njerëzit e tij që t’i thonë Amerikës ‘kqyri ti punët e t’ua, mos u përziej në punët tona’!

Prita që po del dikush që ua shqyen ato propaganda në shesh që e kthejnë festën e pavarësisë në arenë ‘lufte’ e urrejtje ndërshqiptare!

Çka po të duket vetja ty, kush po kujton që je ti, a je ti shqiptar, a çka je ti që na e ke terruar sheshin dhe na e bën me gjak festën e pavarësisë!

Kurrgjë mos disha në këtë jetë, një gjë jam e sigurt qind për qind: vetëm një psikopat e uzurpon festën e pavarësisë së Kosovës!

Qysh mund të jenë kundër ‘Zajednicës’ ata që tok me ‘Zajednicën’ nuk e festojnë pavarësinë e Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...