Published On: 22 Qershor, 2016

Berisha merr oferta nga Premierliga, Serie A dhe Turqia

  • Etrit Berisha, portieri i Kombëtares, ka marrë oferta nga disa skuadra

Etrit Berisha pritet të largohet nga Lazio gjatë kësaj vere. Në adresë të kosovarit tashmë kanë ardhur disa oferta nga klube të ndryshme.

Gjigandët turq, Besiktas dhe dhe Galatasaray kanë nisur të mbledhin informacion për Berishën, kontrata e të cilit me Lazion përfundon vitin e ardhshëm.

Për Berishën interesohet gjithashtu edhe Sassuolo në Serinë A dhe që mund ti jepte shansin të luante në Europa League.

Kurse, për ish portierin e 2 Korrikut dhe Kalmarit po  interesohet edhe ekipi nga Premierliga, Watford.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...