Published On: 17 Qershor, 2017

Berisha merr fjalën, Meta: Sa të jem unë mos ki merak

 

 Sesioni i jashtëzakonshëm i Kuvendit për zëvendësimin e deputetes së PD-së në komisionin e Vetingut, Jorida Tabaku ka nisur paraditen e sotme në prani të pozites dhe opozites.Pasi kryeministri Meta ka njoftuar rendin e ditës, fjalën e ka marrë ish-kryeministri Sali Berisha.

Meta ka theksuar se nuk ka debat, por ia ka dhënë fjalën.

‘Nuk e kemi me debat. Sa te jem une ketu mos ki merak, por kur te mos jem une…”- tha Meta.

Berisha pasi ka cmuar rolin e madh te Helmut Kohl ka kerkuar nga deputetet e kuvendit, mbajtjen e nje minute heshtjeje.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...