Published On: 30 Prill, 2016

Berisha i paparë: “Veliaj i dhuron Urës Vajgurore për respekt, një kamion me qenë nga Tirana”

Sali Berisha ka përcjellë sot denoncimin e radhës të “Qytetarit dixhital” që deputeti dekomrat pretendon se e ka informuar se “Veliaj i dhuron Urës Vajgurore për respekt, një kamion me qenë nga Tirana”.

“Për më gjatë lexoni vet për dhuratën që biri i shquar i Urës Vajgurore i bën qytetit të tij”, – vijonte Berisha.

Më poshtë denoncimi i “qytetarit dixhital”:

“persh z sali berisha.. jam nji qytetar nga ura vajgurore dhe desha te ndaja nji problem me ju se kta qe kemi ne pushtet nuk duan ta din per jeten dhe shendetin e qytetarve.. diten e merkure rreth ores 02:00 am nji furgon i mbuluar me targa tr ka shkarkuar ne hyrje te qytetit te ures vajgurore ose me sakt ne lagjen e parkut kan shkarkuar 60 qen te semure! tani ata sorollaten neper lagje neper cepa pallati.. kemi izoluar femijet nuk i lem dot 5 min te shetisin apo te luajn.. Thuhet se qente i ka derguar ketu kryetari i Bashkise Tiranes Erion Veliaj.ju lutem beni dicka per kte problem se zocka qe kemi vene ne krye te bashkise juliana mema e ka mendien te bredhi .. te kerkoj ndies per fjalorin po na ka vajt shpirti ne maj te hundes.. respekte. “

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...