Published On: 14 Gusht, 2016

Berisha flet me një karikaturë: Rilindja e Edvin Kristaq Ramës!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur sot me këtë karikaturë politike, sipër së cilës ka shënuar diçiturën: Rilindja e Edvin Kristaq Ramës!

Karikatura nuk do shumë koment, sepse nxjerr qartë esencën e të gjitha denoncimeve të opozitës ndaj kreut të qeverisë: Për vjedhjen e fondeve publike, trafikun e kanabisit dhe shtimin e papunësisë.

 

13906994_636564696504441_9218532268237207689_n-700x811
13882579_633776950116549_6333260008310617347_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...