Published On: 22 Shtator, 2017

Berisha demaskon qeverinë e Ramës, i nxjerr videon e mashtrimit

Një vide e publikuar në profilin e ish kryeministrit Sali Berisha tregon edhe një herë se jo çdo premtim elektoral bëhet realitet.

Kështu të paktën pretendojnë banorët e Spitallës, të cilët gjatë fushatës zgjedhore kanë marrë premtimin se rruga dhe sistemi i energjisë në zonën e tyre do të rregulloheshin, por që në fakt nuk ka ndodhur asgjë.

Reagimi

Mashtrim elektoral i partise kanabiste ne Durres!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb
“Z.berisha jam nje banor i spitalles burres para fushates na prentun se do na binin drita e me mar votat kta te ps po sollen 4 shtylla e nuk u duken ma mora ne telefon njuz 24 e kontaktun me dreitorin e oshees durres me mori nje her e nuk uinteresu ma kam edhe vidjo faleminderit per mirkuptimin”. /Gazeta Express/

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...