Published On: 3 Mars, 2016

Bëri selfie me armë, qëlloi veten në fytyrë

  • Nuk ishte fotografia e parë që 43-vjeçari nga Uashingtoni e kishte bërë me këtë armë. Por, do të ishte e fundit.

Skagit Valley Herald raportoi se burri, të cilit nuk ia zbuluan emrin, qëlloi veten në fytyrë përderisa tentoi të bënte një selfie me armën të cilën ai mendonte se nuk ishte e mbushur.

E dashura e tij, e cila ishte me të kur arma shkrepi, u tha autoriteteve se çifti kishin bërë disa selfie me armë gjatë ditës, transmeton Gazeta Express.

Burri ia kishte hequr plumbat armës para se të fillonin të bënin fotografi, dhe më pas ia kishte vendosur pasi kishin përfunduar fotot.

Por para fotografisë finale, ai duket se e la një plumb në armë. E dashura e tij ishte me të kur ai vdiq. Policia në SHBA janë duke e hetuar vdekjen e tij aksidentale. /Gazeta Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...