Published On: 31 Gusht, 2016

Bëri 19 herë seks brenda natës me Noizyn, arrestohet Kristjana Ibro

Efektivët e komisariatit nr.1 gjatë pasdites së djeshme bënë arrestimin e 18- vjeçares Kristjana Ibros, lindur në Korçë dhe banuese në Tiranë, e dënuar më parë për veprën penale të, “Drejtim mjeti pa leje drejtimi”.

Policia konfirmoi se arrestimi i saj u bërë pasi shtetasi L. S., 46 vjeç, ka kallëzuar se më 18 gusht në orët e para të mëngjesit në banesën e tij, e reja i ka vjedhur telefonin e markës iPhone 6S.

Nga hetimet e kryera u sekuestrua në cilësinë e provës materiale telefoni i markës iPhone 6S, i cili ju gjet 18- vjeçares.

Në ngarkim të të ndaluarës materialet i kaluan Prokurorisë së Tiranës për veprën penale “Vjedhje”.

Arrestohet Kristjana, vajza që u përfol në media për 19 herë seks brenda natës me Noizyn

Noa  mëson se e arrestuara Kristjana Ibro, nuk është e panjohur në media, ajo njihet ndryshe si Kristjana Saxobeat, e cila pak muaj më parë bëri bujë, për shkak se u pretendua se brenda një nate ka kryer 19 herë marrëdhënie seksuale me reperin Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy.

Ajo njihet si balerinë e cila në fillim doli në një faqe Instagrami të njohur në Tiranë, ku dolën disa mesazhe ndërmjet saj nga Viber dhe reperit, e më pas të gjithë nxituan ta intervistonin.

Krisjana në profilin e saj në Facebook nuk ka foto provokuese vetëm me reperin Noizy, por edhe me meshkuj të tjerë të njohur sidomos në botën e repit shqiptar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...